• ЗАКАЗАТЬ УСЛУГУ:   (0629) 47-47-71, (067) 256-98-48
Департамент Правовой Защиты
Юридические Новости

01.04.2021

Запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання –прийнято закон

4 березня 2021 року ВР прийнято Закон України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання» від 04.03.2021 р. № 1320-IX.
Вказаним законом внесені зміни до деяких законодавчих актів України щодо зменшення надмірного тиску на суб’єктів господарювання в частині «трудових перевірок», а саме: до ЗУ «Про місцеве самоврядування в Україні» внесені зміни, відповідно до яких  посадові особи органів місцевого самоврядування  мають право контролювати дотримання законодавства про працю та зайнятість населення лише в роботодавців, що перебувають у комунальній власності відповідних територіальних громад; до КпАП, відповідно до яких вказані особи не мають права складати  адмінпротоколи про порушення вимог законодавства про працю та про охорону праці. 
До ЗУ «Про основні засади державного нагляду (контролю) у сфері господарської діяльності» внесені зміни, відповідно до яких  здійснювати перевірки решти  роботодавців після набрання чинності Законом України «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання» зможуть здійснювати тільки трудові інспектори Держпраці та її територіальних органів.
Крім того, внесені зміни до ЗУ «Про судовий збір» в частині звільнення Держпраці та її територіальних органів від сплати судового збору при розгляді справ в усіх судових інстанціях.
Закон «Про внесення змін до деяких законодавчих актів України щодо запобігання надмірному тиску на суб’єктів господарювання» був опублікований у газеті «Голос України» 27.03.2021 року і набере чинності через місяць із дня свого опублікування.
Все Новости
© Юридическая компания «Юристократ». 2009-2022
87517, Украина, Донецкая область, г. Мариуполь, пр. Нахимова, 88, офис 65
Тел.: +38 (0629) 47-47-71

ЗАКАЗАТЬ ЗВОНОК

Мы перезвоним Вам на указанный номер
ВАШ ВОПРОС